T – Järn Galvad
49 x 51 mm
Tjocklek 5,5 mm
Längd : 330 cm
Fastpris / Köp Nu : 300:-
Hängsmycke 18 K Rödguld Tors Hammare i 18 K Rödguld. Vikt: 69,7 gram med en äkta blå Safir 3mm , 0,12 ct i vitguldsinfattning. Hamrad med runor längs kanten samt runor på öglan. Vargspår på baksidan samt Design och GR-stämpel Handgjord av Svenske smyckesdesignern/ smyckessmeden Birgitta Buki 2019 ( helt ny ) Fastpris // Köp […]
Kinesisk hylla med svart lack.
Hylla med asymmetriskt placerade hyllplan, nederdel med skåp.
Mått: H 188 cm B 76 cm Dj. 30 cm.
Kategori : Asien, Orienten, Kina, Japan
Fastpris // Köp nu : 4.950:-
Janusz är en stor, härligt mjuk nalle med änglavingar, från Bukowski Design.
Janusz finns där för den som behöver en beskyddare. Han lyssnar, tröstar och ger värme.
Storlek: 38cm
Helt ny i förpackning !
Nätpris: 199:-
VÅRT PRIS : 150:- ( 9 st i lager )
Bukowski Nalle, Isbjörn från Bukowski design.
Polarbjörn Antounius-Ceasar från Bukowski är 30 cm.
Helt ny i förpackning !
Nätpris : 199:-
Växtlampa MH SuperVeg PW 600 W
En kvalitativ växtlampa på 600w från Engelska PW
Helt nya i förpackning !
Fastpris // Köp nu : 350:- / st
Växtlampa Sol Digital Super HPS 600W
En högpresterande 600w HPS blomlampa från Sol Digital.
Helt nya i förpackning !
Fastpris // Köp nu : 300:- / st
3 st stora matskedar i silver stämplade med
blomstervall, G, Kattfot ( 3 kronor ), årsbokstav
Gravyr på samtliga med CC, längd 223mm
2 st med årsbokstav G4 ( 1837 ), och 1 st med årsbokstav D4 ( 1834 )
Fastpris // Köp nu : 475:- / st