T- Järn

T – Järn Galvad

49 x 51 mm

Tjocklek 5,5 mm

Längd : 330 cm

Fastpris / Köp Nu : 300:-

Vinkeljärn

Vinkeljärn Galvad 58 x 60 mm

Tjocklek 7 mm

Längd : 250 cm

Fastpris / Köp Nu : 200:-

Kinesisk Medicinskåp

Kinesisk Medicinskåp av rödmålat trä med kinesiska tecken.

Front med 20 lådor varav 2 större.

Med mässingsbeslag på lådor.

Mått H: 153 cm B: 73 cm och D: 57 cm

Kategori : Asien, Orienten, Kina, Japan

Fastpris // Köp nu : 6.900:-

SÅLD 2017-12-15

Kinesisk Medicinskåp

Kinesisk Medicinskåp av svartmålat trä.

Front med dubblat dörrar och 33 lådor.

Med metallbeslag på dörr och lådor.

H. 160. B. 119. D. 43 cm.

Fastpris // Köp nu : 11.900:-

Kinesisk Hylla

Kinesisk hylla med svart lack.

Hylla med asymmetriskt placerade hyllplan, nederdel med skåp.

Mått: H 188 cm B 76 cm Dj. 30 cm.

Fastpris // Köp nu : 4.950:-

Bukowski Nalle

Janusz är en stor, härligt mjuk nalle med änglavingar, från Bukowski Design.
Janusz finns där för den som behöver en beskyddare. Han lyssnar, tröstar och ger värme.
Storlek: 38cm

Helt ny i förpackning !

Nätpris: 199:-

VÅRT PRIS : 150:- ( 9 st i lager )

Bukowski Nalle

Bukowski Nalle, Isbjörn från Bukowski design.

Polarbjörn Antounius-Ceasar från Bukowski är 30 cm.

Helt ny i förpackning !

Nätpris : 199:-

Växtlampa

Växtlampa MH SuperVeg PW 600 W

En kvalitativ växtlampa på 600w från Engelska PW

Helt nya i förpackning !

Fastpris // Köp nu : 350:- / st

Växtlampa

Växtlampa Sol Digital Super HPS 600W

En högpresterande 600w HPS blomlampa från Sol Digital.

Helt nya i förpackning !

Fastpris // Köp nu : 300:- / st

Silversked 1800-tal

3 st stora matskedar i silver stämplade med

blomstervall, G, Kattfot ( 3 kronor ), årsbokstav

Gravyr på samtliga med CC, längd 223mm

2 st med årsbokstav G4 ( 1837 ), och 1 st med årsbokstav D4 ( 1834 )

Fastpris // Köp nu : 475:- / st